Evenementen

Competitieprogramma

mei
8
wo
20:00 DEO, BV M1 – Sowat, RBC M1 (Noot...
DEO, BV M1 – Sowat, RBC M1 (Noot...
mei 8 @ 20:00 – 21:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 DEO, BV M1 – Sowat, RBC M1 Tijdstip: woensdag 8 mei 2019 20:00 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
mei
11
za
10:30 DEO, BV J4 – Conquesto J8 (Nootd...
DEO, BV J4 – Conquesto J8 (Nootd...
mei 11 @ 10:30 – 11:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U13 – Jeugd U13 afd 3 DEO, BV J4 – Conquesto J8 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
10:30 DEO, BV O3 – Veglo, BC O1 (Nootd...
DEO, BV O3 – Veglo, BC O1 (Nootd...
mei 11 @ 10:30 – 11:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 DEO, BV O3 – Veglo, BC O1 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J2 – DKC, BC J1 (Nootdorp)
DEO, BV J2 – DKC, BC J1 (Nootdorp)
mei 11 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U17-II – Jeugd U17-II afd 5 DEO, BV J2 – DKC, BC J1 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O2 – Drop Shot, BC O2 (N...
DEO, BV O2 – Drop Shot, BC O2 (N...
mei 11 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 3 DEO, BV O2 – Drop Shot, BC O2 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV V1 – Zeemeeuwen, BC de V...
DEO, BV V1 – Zeemeeuwen, BC de V...
mei 11 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 DEO, BV V1 – Zeemeeuwen, BC de V2 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
mei
12
zo
10:00 BCRS O1 – DEO, BV O4 (Spijkenisse)
BCRS O1 – DEO, BV O4 (Spijkenisse)
mei 12 @ 10:00 – 11:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U9 – Opstap U9 afd 1 BCRS O1 – DEO, BV O4 Tijdstip: zondag 12 mei 2019 10:00 Locatie: Sporthal Maaswijk Maaswijkweg 50 3207 JZ Spijkenisse
13:00 Limes, BC J5 – DEO, BV J3 (Alphe...
Limes, BC J5 – DEO, BV J3 (Alphe...
mei 12 @ 13:00 – 14:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U15 – Jeugd U15 afd 4 Limes, BC J5 – DEO, BV J3 Tijdstip: zondag 12 mei 2019 13:00 Locatie: Limeshal Kees Mustersstraat 8 2406 LK Alphen aan den...Lees meer
13:30 Asterix, BC O7 – DEO, BV O1 (Rot...
Asterix, BC O7 – DEO, BV O1 (Rot...
mei 12 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 1 Asterix, BC O7 – DEO, BV O1 Tijdstip: zondag 12 mei 2019 13:30 Locatie: Sporthal Kralingen Slaak 15 3061 CR Rotterdam
mei
17
vr
19:30 Blue Sky, BC V1 – DEO, BV V1 (Be...
Blue Sky, BC V1 – DEO, BV V1 (Be...
mei 17 @ 19:30 – 20:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 Blue Sky, BC V1 – DEO, BV V1 Tijdstip: vrijdag 17 mei 2019 19:30 Locatie: de Waard Meidoornstraat 7 2861 VJ Bergambacht
20:30 Le Credit Sportif VELO M1 – DEO,...
Le Credit Sportif VELO M1 – DEO,...
mei 17 @ 20:30 – 21:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 Le Credit Sportif VELO M1 – DEO, BV M1 Tijdstip: vrijdag 17 mei 2019 20:30 Locatie: VELO hal Noordweg 26 2291 EE Wateringen
mei
18
za
13:30 DEO, BV J2 – Silver Shuttle, BV ...
DEO, BV J2 – Silver Shuttle, BV ...
mei 18 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U17-II – Jeugd U17-II afd 5 DEO, BV J2 – Silver Shuttle, BV J2 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J3 – Merenwiek, BC J1 (N...
DEO, BV J3 – Merenwiek, BC J1 (N...
mei 18 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U15 – Jeugd U15 afd 4 DEO, BV J3 – Merenwiek, BC J1 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O2 – Nieuwkoop, BC O2 (N...
DEO, BV O2 – Nieuwkoop, BC O2 (N...
mei 18 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 3 DEO, BV O2 – Nieuwkoop, BC O2 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O4 – Quintus, BC O1 (Noo...
DEO, BV O4 – Quintus, BC O1 (Noo...
mei 18 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U9 – Opstap U9 afd 1 DEO, BV O4 – Quintus, BC O1 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
14:00 Onder Ons, BV J1 – DEO, BV J1 (D...
Onder Ons, BV J1 – DEO, BV J1 (D...
mei 18 @ 14:00 – 15:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U19-I – Jeugd U19-I afd 3 Onder Ons, BV J1 – DEO, BV J1 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 14:00 Locatie: Sporthal loosduinen Groen van Prinstererlaan 500 2555 HZ...Lees meer
mei
19
zo
10:00 BBS J1 – DEO, BV J4 (Bodegraven)
BBS J1 – DEO, BV J4 (Bodegraven)
mei 19 @ 10:00 – 11:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U13 – Jeugd U13 afd 3 BBS J1 – DEO, BV J4 Tijdstip: zondag 19 mei 2019 10:00 Locatie: Sportcentrum de Kuil Sportlaan 1 2411 XD Bodegraven
10:00 Hillegom, BC O1 – DEO, BV O3 (Hi...
Hillegom, BC O1 – DEO, BV O3 (Hi...
mei 19 @ 10:00 – 11:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 Hillegom, BC O1 – DEO, BV O3 Tijdstip: zondag 19 mei 2019 10:00 Locatie: De Vosse Vosselaan 152 2181 CD Hillegom
10:30 Brielse BC O1 – DEO, BV O1 (brie...
Brielse BC O1 – DEO, BV O1 (brie...
mei 19 @ 10:30 – 11:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 1 Brielse BC O1 – DEO, BV O1 Tijdstip: zondag 19 mei 2019 10:30 Locatie: Dukdalf reede 2a 3232 CV brielle
mei
22
wo
20:00 DEO, BV M1 – TAB Fly Over, BC M2...
DEO, BV M1 – TAB Fly Over, BC M2...
mei 22 @ 20:00 – 21:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 DEO, BV M1 – TAB Fly Over, BC M2 Tijdstip: woensdag 22 mei 2019 20:00 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA...Lees meer

50uurs Marathon

Wanneer:
28/06/2019 – 30/06/2019 hele dag
2019-06-28T00:00:00+02:00
2019-07-01T00:00:00+02:00

Onze hoofdsponsoren

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Countdown

Jeugdkamp12/07/2019
81 dagen te gaan.

Inloggen voor leden


1   +   4   =