Competitieprogramma

nov
2
za
13:30 DEO BV 2 – ZEEMEEUWEN BC DE 1 (N...
DEO BV 2 – ZEEMEEUWEN BC DE 1 (N...
nov 2 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 11 NOZ DEO BV 2 – ZEEMEEUWEN BC DE 1 Tijdstip: zaterdag 2 november 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
13:30 DEO BV 5 – DROP SHOT BC 8 (Nootd...
DEO BV 5 – DROP SHOT BC 8 (Nootd...
nov 2 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 6e divisie – 6e divisie afd. 19 NOZ DEO BV 5 – DROP SHOT BC 8 Tijdstip: zaterdag 2 november 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
13:30 DEO BV M2 – NERASH M2 (Nootdorp)
DEO BV M2 – NERASH M2 (Nootdorp)
nov 2 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Nylon – Mannen Nylon afd. 4 NOZ DEO BV M2 – NERASH M2 Tijdstip: zaterdag 2 november 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631 GA Nootdorp
13:30 DROP SHOT BC 4 – DEO BV 3 (Den H...
DROP SHOT BC 4 – DEO BV 3 (Den H...
nov 2 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 12 NOZ DROP SHOT BC 4 – DEO BV 3 Tijdstip: zaterdag 2 november 2019 13:30 Locatie: Sportcentrum Mariahoeve (1) Het Kleine Loo 12...Lees meer
14:30 DKC 3 – DEO BV 1 (Den Haag)
DKC 3 – DEO BV 1 (Den Haag)
nov 2 @ 14:30 – 15:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 2e divisie – 2e divisie afd. 4 DKC 3 – DEO BV 1 Tijdstip: zaterdag 2 november 2019 14:30 Locatie: Sporthal Hogeveld (1) Panamaplein 30 2548 HJ Den Haag
19:00 DUINWIJCK BC 14 – DEO BV 7 (Haar...
DUINWIJCK BC 14 – DEO BV 7 (Haar...
nov 2 @ 19:00 – 20:00
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 8e divisie – 8e divisie afd. 19 VEER DUINWIJCK BC 14 – DEO BV 7 Tijdstip: zaterdag 2 november 2019 19:00 Locatie: DEGIROhal (1) Badmintonplein 1 2023 BW Haarlem
nov
3
zo
10:00 NIEUWERKERK BC 7 – DEO BV 6 (Nie...
NIEUWERKERK BC 7 – DEO BV 6 (Nie...
nov 3 @ 10:00 – 11:00
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 7e divisie – 7e divisie afd. 24 VEER NIEUWERKERK BC 7 – DEO BV 6 Tijdstip: zondag 3 november 2019 10:00 Locatie: Parkzoomhal (1) Iersestraat 15 2912 TH Nieuwerkerk aan...Lees meer
10:30 BCE-BADMINTON M1 – DEO BV M1 (Ba...
BCE-BADMINTON M1 – DEO BV M1 (Ba...
nov 3 @ 10:30 – 11:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Veer 2 – Mannen Veer 2 afd. 3 BCE-BADMINTON M1 – DEO BV M1 Tijdstip: zondag 3 november 2019 10:30 Locatie: Vrijenburgpoort (1) Hertenburg 32 2994 CC Barendrecht
11:15 DELFT BC 4 – DEO BV 4 (Delft)
DELFT BC 4 – DEO BV 4 (Delft)
nov 3 @ 11:15 – 12:15
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 5e divisie – 5e divisie afd. 19 DELFT BC 4 – DEO BV 4 Tijdstip: zondag 3 november 2019 11:15 Locatie: Scholengemeens Delfland (1) Van Bleyswijkstraat 72 2613 RT Delft
nov
5
di
19:30 MATCHPOINT 5 – DEO BV 7 (Zaandam)
MATCHPOINT 5 – DEO BV 7 (Zaandam)
nov 5 @ 19:30 – 20:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 8e divisie – 8e divisie afd. 19 VEER MATCHPOINT 5 – DEO BV 7 Tijdstip: dinsdag 5 november 2019 19:30 Locatie: Sporthal Zaanstad Zuid (1) De Weer 26 1504 AH...Lees meer
nov
8
vr
20:00 ORBITON BC 3 – DEO BV 6 (Voorburg)
ORBITON BC 3 – DEO BV 6 (Voorburg)
nov 8 @ 20:00 – 21:00
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 7e divisie – 7e divisie afd. 24 VEER ORBITON BC 3 – DEO BV 6 Tijdstip: vrijdag 8 november 2019 20:00 Locatie: Essesteijn (1) Elzendreef 20 2272 EB Voorburg
nov
9
za
13:30 DEO BV 2 – SLUYK LEKKERKERK BC 2...
DEO BV 2 – SLUYK LEKKERKERK BC 2...
nov 9 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 11 NOZ DEO BV 2 – SLUYK LEKKERKERK BC 2 Tijdstip: zaterdag 9 november 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
13:30 DEO BV 5 – WASSENAAR BC 1 (Nootd...
DEO BV 5 – WASSENAAR BC 1 (Nootd...
nov 9 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 6e divisie – 6e divisie afd. 19 NOZ DEO BV 5 – WASSENAAR BC 1 Tijdstip: zaterdag 9 november 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631 GA...Lees meer
13:30 DEO BV M2 – WASSENAAR BC M1 (Noo...
DEO BV M2 – WASSENAAR BC M1 (Noo...
nov 9 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Nylon – Mannen Nylon afd. 4 NOZ DEO BV M2 – WASSENAAR BC M1 Tijdstip: zaterdag 9 november 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631 GA...Lees meer
14:00 LE CREDIT SPORTIF VELO 6 – DEO B...
LE CREDIT SPORTIF VELO 6 – DEO B...
nov 9 @ 14:00 – 15:00
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 12 NOZ LE CREDIT SPORTIF VELO 6 – DEO BV 3 Tijdstip: zaterdag 9 november 2019 14:00 Locatie: VELO hal (1) Noordweg 26 2291...Lees meer
14:30 DUINWIJCK BC 5 – DEO BV 1 (Haarlem)
DUINWIJCK BC 5 – DEO BV 1 (Haarlem)
nov 9 @ 14:30 – 15:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 2e divisie – 2e divisie afd. 4 DUINWIJCK BC 5 – DEO BV 1 Tijdstip: zaterdag 9 november 2019 14:30 Locatie: DEGIROhal (2) Badmintonplein 1 2023 BW Haarlem
nov
10
zo
10:00 ABC SWINDREGT M1 – DEO BV M1 (Zw...
ABC SWINDREGT M1 – DEO BV M1 (Zw...
nov 10 @ 10:00 – 11:00
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Veer 2 – Mannen Veer 2 afd. 3 ABC SWINDREGT M1 – DEO BV M1 Tijdstip: zondag 10 november 2019 10:00 Locatie: De Develhal (1) Parklaan 5 3335 LM...Lees meer
13:00 USSR 1 – DEO BV 4 (Delft)
USSR 1 – DEO BV 4 (Delft)
nov 10 @ 13:00 – 14:00
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 5e divisie – 5e divisie afd. 19 USSR 1 – DEO BV 4 Tijdstip: zondag 10 november 2019 13:00 Locatie: Sportcentrum TU Delft (1) Mekelweg 8 2628 CD Delft
nov
15
vr
19:45 QUINTUS BC 1 – DEO BV 2 (Kwintsh...
QUINTUS BC 1 – DEO BV 2 (Kwintsh...
nov 15 @ 19:45 – 20:45
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 11 NOZ QUINTUS BC 1 – DEO BV 2 Tijdstip: vrijdag 15 november 2019 19:45 Locatie: Eekhouthal (1) Leeuwerik 1 2295 PE Kwintsheul
19:45 QUINTUS BC M1 – DEO BV M2 (Kwint...
QUINTUS BC M1 – DEO BV M2 (Kwint...
nov 15 @ 19:45 – 20:45
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Nylon – Mannen Nylon afd. 4 NOZ QUINTUS BC M1 – DEO BV M2 Tijdstip: vrijdag 15 november 2019 19:45 Locatie: Eekhouthal (1) Leeuwerik 1 2295 PE Kwintsheul

Voorlopige teamindeling najaarscompetitie 2019-2020

Team 1 (2e div)
Rick Ardts
Sander Lodewijk
Marco van Galen
Judith Goudzwaard
Eveline Straaijer
Dana Bos-Kuil

Team 2 (4e div)
Jordy vd Vet 
Peter de Vreede 
Gert-Jan Lelieveld 
Roelien Veldhoven
Shelley Bontje
Saskia Luynenburg

Team 3 (4e div)
Niels vd Ven
Michel vd Sman
Wilco Broekman
Fenna de Koning
Carli Wubben
Wannie Horrevoets

Team 4 (5e div)
Lennard vd Ven
Tobias Pohan Simandjuntak
Andreas Pohan Simandjuntak
Sandra van Wissen
Elise Choy
Lieke de Bruijn

Team 5 (6e div)
Raymond van de Sande
Raoul Gijzen
Jordan Langenberg
Ingrid van der Ven
Fenna Wubben
Jessica Nederpel

Team 6 (7e div)
Peter Jan Kragt
Erwin Haverhoek
Guus van de Burgt
Jolanda de Koning
Britt Rietbroek
Nina Nieuwpoort

Team 7 (8e div)
Marcel Nederpel
Roy Bruins
Hai Ming Thé
Dana van Dorp
Anja van Eijk
Marlies Leuvenink

Herenteam 1 (B klasse)
Daan Stoop
Imko van Wissen
Tijn van Boekel
Jeffrey Slagter

Herenteam 2 (C klasse)
Rein Veldhoven
Gerard Mijnarends
Walther Hamberg
Mike van Embden
Steven van Dijk

Onze hoofdsponsoren

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.