Evenementen

Competitieprogramma

mrt
28
do
19:15 Mix, BC V2 – DEO, BV V1 (Naaldwijk)
Mix, BC V2 – DEO, BV V1 (Naaldwijk)
mrt 28 @ 19:15 – 20:15
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 Mix, BC V2 – DEO, BV V1 Tijdstip: donderdag 28 maart 2019 19:15 Locatie: Sporthal de Pijl Bachlaan 1 2671 TJ Naaldwijk
mrt
29
vr
20:00 TAB Fly Over, BC M2 – DEO, BV M1...
TAB Fly Over, BC M2 – DEO, BV M1...
mrt 29 @ 20:00 – 21:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 TAB Fly Over, BC M2 – DEO, BV M1 Tijdstip: vrijdag 29 maart 2019 20:00 Locatie: Sporthal Rijneveen Rembrandtlaan 40 2665 XG Bleiswijk
mrt
30
za
09:00 Mix, BC J1 – DEO, BV J1 (Honsele...
Mix, BC J1 – DEO, BV J1 (Honsele...
mrt 30 @ 09:00 – 10:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U19-I – Jeugd U19-I afd 3 Mix, BC J1 – DEO, BV J1 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 09:00 Locatie: Sosefhal Strijphorst 1 2675 WN Honselersdijk
13:30 DEO, BV J2 – Ouderkerk, BC J1 (N...
DEO, BV J2 – Ouderkerk, BC J1 (N...
mrt 30 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U17-II – Jeugd U17-II afd 5 DEO, BV J2 – Ouderkerk, BC J1 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J3 – Conquesto J6 (Nootd...
DEO, BV J3 – Conquesto J6 (Nootd...
mrt 30 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U15 – Jeugd U15 afd 4 DEO, BV J3 – Conquesto J6 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O2 – ROAC, SV O1 (Nootdorp)
DEO, BV O2 – ROAC, SV O1 (Nootdorp)
mrt 30 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 3 DEO, BV O2 – ROAC, SV O1 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O4 – Drop Shot, BC O6 (N...
DEO, BV O4 – Drop Shot, BC O6 (N...
mrt 30 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U9 – Opstap U9 afd 1 DEO, BV O4 – Drop Shot, BC O6 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
mrt
31
zo
09:30 Voorburg, BC O1 – DEO, BV O1 (Vo...
Voorburg, BC O1 – DEO, BV O1 (Vo...
mrt 31 @ 09:30 – 10:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 1 Voorburg, BC O1 – DEO, BV O1 Tijdstip: zondag 31 maart 2019 09:30 Locatie: Forum Kwadraat de Vliegerlaan 2-4 2272 BV Voorburg
10:00 Veglo, BC J2 – DEO, BV J4 (Leiden)
Veglo, BC J2 – DEO, BV J4 (Leiden)
mrt 31 @ 10:00 – 11:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U13 – Jeugd U13 afd 3 Veglo, BC J2 – DEO, BV J4 Tijdstip: zondag 31 maart 2019 10:00 Locatie: Rijnlands Revalidatiecentrum Wassenaarseweg 501 2333 AL Leiden
12:15 Conquesto O9 – DEO, BV O3 (Zoete...
Conquesto O9 – DEO, BV O3 (Zoete...
mrt 31 @ 12:15 – 13:15
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 Conquesto O9 – DEO, BV O3 Tijdstip: zondag 31 maart 2019 12:15 Locatie: Noord-Westerhal Buytenparklaan 6 2717 AX Zoetermeer
apr
1
ma
19:00 EVBC Vlietwijk, BV V1 – DEO, BV ...
EVBC Vlietwijk, BV V1 – DEO, BV ...
apr 1 @ 19:00 – 20:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 EVBC Vlietwijk, BV V1 – DEO, BV V1 Tijdstip: maandag 1 april 2019 19:00 Locatie: De Vliethorst Burgemeester van der Haarplein 9 2251...Lees meer
apr
5
vr
20:00 Selecta, BC M2 – DEO, BV M1 (Dor...
Selecta, BC M2 – DEO, BV M1 (Dor...
apr 5 @ 20:00 – 21:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 Selecta, BC M2 – DEO, BV M1 Tijdstip: vrijdag 5 april 2019 20:00 Locatie: Sporthal Oranje Wit Nieuwe Noordpolderweg 5 3312 AD Dordrecht
apr
6
za
09:00 The Flying Shuttle Barendrecht J...
The Flying Shuttle Barendrecht J...
apr 6 @ 09:00 – 10:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U17-II – Jeugd U17-II afd 5 The Flying Shuttle Barendrecht J2 – DEO, BV J2 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 09:00 Locatie: Lagewei Ploegwei 3 2992 ZK Barendrecht
10:30 DEO, BV O3 – Pijnacker, BC O1 (N...
DEO, BV O3 – Pijnacker, BC O1 (N...
apr 6 @ 10:30 – 11:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 DEO, BV O3 – Pijnacker, BC O1 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J1 – Zeemeeuwen, BC de J...
DEO, BV J1 – Zeemeeuwen, BC de J...
apr 6 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U19-I – Jeugd U19-I afd 3 DEO, BV J1 – Zeemeeuwen, BC de J1 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J3 – Boomgaardshoek, PBC...
DEO, BV J3 – Boomgaardshoek, PBC...
apr 6 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U15 – Jeugd U15 afd 4 DEO, BV J3 – Boomgaardshoek, PBC J3 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
14:00 Onder Ons, BV O2 – DEO, BV O2 (D...
Onder Ons, BV O2 – DEO, BV O2 (D...
apr 6 @ 14:00 – 15:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 3 Onder Ons, BV O2 – DEO, BV O2 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 14:00 Locatie: Sporthal loosduinen Groen van Prinstererlaan 500 2555 HZ...Lees meer
apr
7
zo
12:15 Conquesto O10 – DEO, BV O4 (Zoet...
Conquesto O10 – DEO, BV O4 (Zoet...
apr 7 @ 12:15 – 13:15
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U9 – Opstap U9 afd 1 Conquesto O10 – DEO, BV O4 Tijdstip: zondag 7 april 2019 12:15 Locatie: Noord-Westerhal Buytenparklaan 6 2717 AX Zoetermeer
apr
11
do
20:15 Valken, De V1 – DEO, BV V1 (Valk...
Valken, De V1 – DEO, BV V1 (Valk...
apr 11 @ 20:15 – 21:15
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 Valken, De V1 – DEO, BV V1 Tijdstip: donderdag 11 april 2019 20:15 Locatie: Het Dorpshuis Kerkweg 3 2235 BC Valkenburg ZH
apr
13
za
11:30 DKC, BC O1 – DEO, BV O3 (Den Haag)
DKC, BC O1 – DEO, BV O3 (Den Haag)
apr 13 @ 11:30 – 12:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 DKC, BC O1 – DEO, BV O3 Tijdstip: zaterdag 13 april 2019 11:30 Locatie: Sporthal Hogeveld Panamaplein 30 2548HJ Den Haag

Bestuur

Voorzitter:
Frans Gijzen
Sytwinde 42
2631 GT Nootdorp
Tel. 015-3107893

Jeugdzaken:
Jolanda de Koning
Sytwinde 44
2631 GT Nootdorp
Tel. 015-3108838

Penningmeester:
Tobias Pohan Simandjuntak
Sniplaan 47
2289 EK Rijswijk
Tel. 06-36397007

Administrateur:
John de Koning
Fonteinkruid 9
2631 DT Nootdorp
Tel. 06-19196581

Wedstrijdsecretaris:
Niels & Ingrid van der Ven

Algemeen bestuurslid:
Gerry Buursink
Populierenlaan 28
2631 HX Nootdorp
Tel: 015-310 9809

Secretaris:
Erwin Haverhoek
Secretariaat@bvdeo.nl


Vele handen maken licht werk. Veel leden zetten zich actief in voor de vereniging als lid van een commissie of nemen bepaalde taken op zich. Versterking is altijd welkom. Als je je ook wilt inzetten voor de vereniging mail dan naar secretariaat@bvdeo.nl of spreek een van de bestuursleden aan.


Kascommissie:

Deze commissie onderzoekt de rekening en verantwoording van het bestuur en brengt in de Algemene Leden Vergadering verslag uit van haar bevindingen. 

De kascommissie bestaat uit de volgende personen:

  • Roelien Veldhoven (voorzitter)
  • Marco van Galen (lid)
  • Jordy van der Vet (reserve lid)

 

Trainerscommissie:

De taken van de trainerscommissie omvatten het trainen en begeleiden van wedstrijdspelers, beginners, recreanten en niet-wedstrijdspelers. De trainerscommissie is als volgt samengesteld:

  • Niels & Ingrid van der Ven (voorzitter, wedstrijdsecretaris & Badminton Nederland competities)
  • Paul de Graaf (trainer senioren)
  • Tomas Spanbroek (trainer jeugd)

Recreantenbegeleiding: Hans Rolvink

 

Jeugdcommissie:

Deze commissie verzorgt alle activiteiten die op de een of andere manier met jeugdleden te maken hebben. Dit varieert van opvang van nieuwe leden, contact met ouders, organisatie met betrekking tot de jeugdcompetitie, deeldiploma’s, het jeugdkamp en de jeugd-clubkampioenschappen (ALV 1985). De taken in de jeugdcommissie zijn als volgt verdeeld:

  • Jolanda de Koning (voorzitter, bestuurslid jeugdzaken, opvang nieuwe jeugdleden, deeldiploma’s en contact met ouders)
  • Raymond v/d Sande (wedstrijdsecretariaat, clubkampioenschappen en voorzitter jeugdkamp)
  • Fenna de Koning (secretaris jeugdcommissie)
  • Bart van Eijk (voorzitter ZAT)

Leden ZAT : Bart van Eijk, Marco Sebel, Raymond van de Sande, Shelley Bontje, Raoul Gijzen, Fenna Wubben, Sandra van Wissen, Elise Choy & Lieke de Bruijn.
Assistentie trainingen: Jolanda de Koning

 

Foyerzaken:

  • Raoul Gijzen (inkoop)
  • Michel van der Sman (sleuteladres, administratie + kas zaaldienst)
  • Walther Hamberg (zaaldienstrooster)

Alle seniorleden dragen een steentje bij in de vorm van zaaldienst.

 

Overige ondersteunende taken:

  • Ledenadministratie: John de Koning & Jolanda de Koning
  • Sponsorzaken: Sponsorcommissie: Tobias Pohan Simandjuntak, John de Koning, Gerry Buursink, Rick Ardts & Anja van Eijk.
  • Communicatie: Jolanda de Koning, ZAT, Mariska Haket (Eendracht redactioneel)
  • Shuttlebeheer: Peter de Vreede                                        
  • Websitebeheer: Roelien Veldhoven                                          
  • Organisatie Clubkampioenschappen Senioren: Erwin Haverhoek, Hans Straaijer, Shelley Bontje
  • Verenigingsboekje: Jolanda de Koning, Gerry Buursink en Marlies Leuvenink (redactie en layout) in samenwerking met Drukkerij Van de Sande
  • Reserveren zaalruimte: Jolanda de Koning

Onze hoofdsponsoren

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Countdown

Jeugdkamp12/07/2019
3 maanden te gaan.

Inloggen voor leden


7   +   6   =