Competitieprogramma

sep
27
vr
19:00 SLUYK LEKKERKERK BC M1 – DEO BV ...
SLUYK LEKKERKERK BC M1 – DEO BV ...
sep 27 @ 19:00 – 20:00
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Nylon – Mannen Nylon afd. 4 NOZ SLUYK LEKKERKERK BC M1 – DEO BV M2 Tijdstip: vrijdag 27 september 2019 19:00 Locatie: Sporthal de Bakwetering (1) Nicolaas Beetsstraat 403...Lees meer
19:30 MAASSLUIS BC 1 – DEO BV 2 (Maass...
MAASSLUIS BC 1 – DEO BV 2 (Maass...
sep 27 @ 19:30 – 20:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 11 NOZ MAASSLUIS BC 1 – DEO BV 2 Tijdstip: vrijdag 27 september 2019 19:30 Locatie: Wethouder Smithal (1) Westeinde 96 3146 BZ Maassluis
20:00 ORBITON BC 1 – DEO BV 5 (Voorburg)
ORBITON BC 1 – DEO BV 5 (Voorburg)
sep 27 @ 20:00 – 21:00
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 6e divisie – 6e divisie afd. 19 NOZ ORBITON BC 1 – DEO BV 5 Tijdstip: vrijdag 27 september 2019 20:00 Locatie: Essesteijn (1) Elzendreef 20 2272 EB Voorburg
sep
28
za
10:30 DEO BV 1 – ZIJDERVELD BV VAN 3 (...
DEO BV 1 – ZIJDERVELD BV VAN 3 (...
sep 28 @ 10:30 – 11:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 2e divisie – 2e divisie afd. 4 DEO BV 1 – ZIJDERVELD BV VAN 3 Tijdstip: zaterdag 28 september 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (1) Sportparkweg 34 2631 GA...Lees meer
10:30 DEO BV 7 – DROP SHOT BC 11 (Noot...
DEO BV 7 – DROP SHOT BC 11 (Noot...
sep 28 @ 10:30 – 11:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 8e divisie – 8e divisie afd. 19 VEER DEO BV 7 – DROP SHOT BC 11 Tijdstip: zaterdag 28 september 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (1) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
10:30 DEO BV M1 – MAASSLUIS BC M3 (Noo...
DEO BV M1 – MAASSLUIS BC M3 (Noo...
sep 28 @ 10:30 – 11:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Veer 2 – Mannen Veer 2 afd. 3 DEO BV M1 – MAASSLUIS BC M3 Tijdstip: zaterdag 28 september 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (1) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
13:30 DEO BV 3 – SMASHING FELLOWS THE ...
DEO BV 3 – SMASHING FELLOWS THE ...
sep 28 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 12 NOZ DEO BV 3 – SMASHING FELLOWS THE 1 Tijdstip: zaterdag 28 september 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
13:30 DEO BV 4 – RANDSTAD BC 2 (Nootdorp)
DEO BV 4 – RANDSTAD BC 2 (Nootdorp)
sep 28 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 5e divisie – 5e divisie afd. 19 DEO BV 4 – RANDSTAD BC 2 Tijdstip: zaterdag 28 september 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO BV 6 – WASSENAAR BC 2 (Nootd...
DEO BV 6 – WASSENAAR BC 2 (Nootd...
sep 28 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 7e divisie – 7e divisie afd. 24 VEER DEO BV 6 – WASSENAAR BC 2 Tijdstip: zaterdag 28 september 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631 GA...Lees meer
sep
30
ma
19:30 KATWIJKSE BC M1 – DEO BV M2 (Kat...
KATWIJKSE BC M1 – DEO BV M2 (Kat...
sep 30 @ 19:30 – 20:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Nylon – Mannen Nylon afd. 4 NOZ KATWIJKSE BC M1 – DEO BV M2 Tijdstip: maandag 30 september 2019 19:30 Locatie: Rijnsoever (1) Jacob Catsstraat 25 2221 JA Katwijk
okt
3
do
19:15 MIX BC 5 – DEO BV 5 (Naaldwijk)
MIX BC 5 – DEO BV 5 (Naaldwijk)
okt 3 @ 19:15 – 20:15
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 6e divisie – 6e divisie afd. 19 NOZ MIX BC 5 – DEO BV 5 Tijdstip: donderdag 3 oktober 2019 19:15 Locatie: Sporthal de Pijl (2) Bachlaan 1 2671 TJ...Lees meer
okt
5
za
10:30 DEO BV 1 – LE CREDIT SPORTIF VEL...
DEO BV 1 – LE CREDIT SPORTIF VEL...
okt 5 @ 10:30 – 11:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 2e divisie – 2e divisie afd. 4 DEO BV 1 – LE CREDIT SPORTIF VELO 4 Tijdstip: zaterdag 5 oktober 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (1) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
10:30 DEO BV 7 – CONQUESTO 10 (Nootdorp)
DEO BV 7 – CONQUESTO 10 (Nootdorp)
okt 5 @ 10:30 – 11:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 8e divisie – 8e divisie afd. 19 VEER DEO BV 7 – CONQUESTO 10 Tijdstip: zaterdag 5 oktober 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (1) Sportparkweg 34 2631 GA Nootdorp
10:30 DEO BV M1 – ERASMUS BV M1 (Nootd...
DEO BV M1 – ERASMUS BV M1 (Nootd...
okt 5 @ 10:30 – 11:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – Mannen Veer 2 – Mannen Veer 2 afd. 3 DEO BV M1 – ERASMUS BV M1 Tijdstip: zaterdag 5 oktober 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (1) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
13:30 DEO BV 3 – TFS BARENDRECHT 5 (No...
DEO BV 3 – TFS BARENDRECHT 5 (No...
okt 5 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 12 NOZ DEO BV 3 – TFS BARENDRECHT 5 Tijdstip: zaterdag 5 oktober 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631 GA...Lees meer
13:30 DEO BV 4 – DROP SHOT BC 5 (Nootd...
DEO BV 4 – DROP SHOT BC 5 (Nootd...
okt 5 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 5e divisie – 5e divisie afd. 19 DEO BV 4 – DROP SHOT BC 5 Tijdstip: zaterdag 5 oktober 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631 GA...Lees meer
13:30 DEO BV 6 – MIX BC 7 (Nootdorp)
DEO BV 6 – MIX BC 7 (Nootdorp)
okt 5 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 7e divisie – 7e divisie afd. 24 VEER DEO BV 6 – MIX BC 7 Tijdstip: zaterdag 5 oktober 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631 GA...Lees meer
19:30 MIX BC 1 – DEO BV 2 (Naaldwijk)
MIX BC 1 – DEO BV 2 (Naaldwijk)
okt 5 @ 19:30 – 20:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 11 NOZ MIX BC 1 – DEO BV 2 Tijdstip: zaterdag 5 oktober 2019 19:30 Locatie: Sporthal de Pijl (2) Bachlaan 1 2671 TJ...Lees meer
nov
2
za
13:30 DEO BV 2 – ZEEMEEUWEN BC DE 1 (N...
DEO BV 2 – ZEEMEEUWEN BC DE 1 (N...
nov 2 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 4e divisie – 4e divisie afd. 11 NOZ DEO BV 2 – ZEEMEEUWEN BC DE 1 Tijdstip: zaterdag 2 november 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631...Lees meer
13:30 DEO BV 5 – DROP SHOT BC 8 (Nootd...
DEO BV 5 – DROP SHOT BC 8 (Nootd...
nov 2 @ 13:30 – 14:30
Bondscompetitie en Mannencompetitie 2019-2020 – 6e divisie – 6e divisie afd. 19 NOZ DEO BV 5 – DROP SHOT BC 8 Tijdstip: zaterdag 2 november 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal (2) Sportparkweg 34 2631...Lees meer

Bestuur

Voorzitter:
Frans Gijzen
Sytwinde 42
2631 GT Nootdorp
Tel. 015-3107893

Jeugdzaken:
Jolanda de Koning
Sytwinde 44
2631 GT Nootdorp
Tel. 015-3108838

Penningmeester:
Tobias Pohan Simandjuntak
Sniplaan 47
2289 EK Rijswijk
Tel. 06-36397007

Administrateur:
John de Koning
Fonteinkruid 9
2631 DT Nootdorp
Tel. 06-19196581

Wedstrijdsecretaris:
Niels & Ingrid van der Ven

Algemeen bestuurslid:
Gerry Buursink
Populierenlaan 28
2631 HX Nootdorp
Tel: 015-310 9809

Secretaris:
Erwin Haverhoek
Secretariaat@bvdeo.nl


Vele handen maken licht werk. Veel leden zetten zich actief in voor de vereniging als lid van een commissie of nemen bepaalde taken op zich. Versterking is altijd welkom. Als je je ook wilt inzetten voor de vereniging mail dan naar secretariaat@bvdeo.nl of spreek een van de bestuursleden aan.


Kascommissie:

Deze commissie onderzoekt de rekening en verantwoording van het bestuur en brengt in de Algemene Leden Vergadering verslag uit van haar bevindingen. 

De kascommissie bestaat uit de volgende personen:

  • Roelien Veldhoven (voorzitter)
  • Marco van Galen (lid)
  • Jordy van der Vet (reserve lid)

 

Trainerscommissie:

De taken van de trainerscommissie omvatten het trainen en begeleiden van wedstrijdspelers, beginners, recreanten en niet-wedstrijdspelers. De trainerscommissie is als volgt samengesteld:

  • Niels & Ingrid van der Ven (voorzitter, wedstrijdsecretaris & Badminton Nederland competities)
  • Paul de Graaf (trainer senioren)
  • Tomas Spanbroek (trainer jeugd)

Recreantenbegeleiding: Hans Rolvink

 

Jeugdcommissie:

Deze commissie verzorgt alle activiteiten die op de een of andere manier met jeugdleden te maken hebben. Dit varieert van opvang van nieuwe leden, contact met ouders, organisatie met betrekking tot de jeugdcompetitie, deeldiploma’s, het jeugdkamp en de jeugd-clubkampioenschappen (ALV 1985). De taken in de jeugdcommissie zijn als volgt verdeeld:

  • Jolanda de Koning (voorzitter, bestuurslid jeugdzaken, opvang nieuwe jeugdleden, deeldiploma’s en contact met ouders)
  • Raymond v/d Sande (wedstrijdsecretariaat, clubkampioenschappen en voorzitter jeugdkamp)
  • Fenna de Koning (secretaris jeugdcommissie)
  • Bart van Eijk (voorzitter ZAT)

Leden ZAT : Bart van Eijk, Marco Sebel, Raymond van de Sande, Shelley Bontje, Raoul Gijzen, Fenna Wubben, Sandra van Wissen, Elise Choy & Lieke de Bruijn.
Assistentie trainingen: Jolanda de Koning

 

Foyerzaken:

  • Raoul Gijzen (inkoop)
  • Michel van der Sman (sleuteladres, administratie + kas zaaldienst)
  • Walther Hamberg (zaaldienstrooster)

Alle seniorleden dragen een steentje bij in de vorm van zaaldienst.

 

Overige ondersteunende taken:

  • Ledenadministratie: John de Koning & Jolanda de Koning
  • Sponsorzaken: Sponsorcommissie: Tobias Pohan Simandjuntak, John de Koning, Gerry Buursink, Rick Ardts & Anja van Eijk.
  • Communicatie: Jolanda de Koning, ZAT, Mariska Haket (Eendracht redactioneel)
  • Shuttlebeheer: Peter de Vreede                                        
  • Websitebeheer: Roelien Veldhoven                                          
  • Organisatie Clubkampioenschappen Senioren: Erwin Haverhoek, Hans Straaijer, Shelley Bontje
  • Verenigingsboekje: Jolanda de Koning, Gerry Buursink en Marlies Leuvenink (redactie en layout) in samenwerking met Drukkerij Van de Sande
  • Reserveren zaalruimte: Jolanda de Koning

Onze hoofdsponsoren

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.