Evenementen

Competitieprogramma

mei
8
wo
20:00 DEO, BV M1 – Sowat, RBC M1 (Noot...
DEO, BV M1 – Sowat, RBC M1 (Noot...
mei 8 @ 20:00 – 21:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 DEO, BV M1 – Sowat, RBC M1 Tijdstip: woensdag 8 mei 2019 20:00 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
mei
11
za
10:30 DEO, BV J4 – Conquesto J8 (Nootd...
DEO, BV J4 – Conquesto J8 (Nootd...
mei 11 @ 10:30 – 11:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U13 – Jeugd U13 afd 3 DEO, BV J4 – Conquesto J8 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
10:30 DEO, BV O3 – Veglo, BC O1 (Nootd...
DEO, BV O3 – Veglo, BC O1 (Nootd...
mei 11 @ 10:30 – 11:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 DEO, BV O3 – Veglo, BC O1 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J2 – DKC, BC J1 (Nootdorp)
DEO, BV J2 – DKC, BC J1 (Nootdorp)
mei 11 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U17-II – Jeugd U17-II afd 5 DEO, BV J2 – DKC, BC J1 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O2 – Drop Shot, BC O2 (N...
DEO, BV O2 – Drop Shot, BC O2 (N...
mei 11 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 3 DEO, BV O2 – Drop Shot, BC O2 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV V1 – Zeemeeuwen, BC de V...
DEO, BV V1 – Zeemeeuwen, BC de V...
mei 11 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 DEO, BV V1 – Zeemeeuwen, BC de V2 Tijdstip: zaterdag 11 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
mei
12
zo
10:00 BCRS O1 – DEO, BV O4 (Spijkenisse)
BCRS O1 – DEO, BV O4 (Spijkenisse)
mei 12 @ 10:00 – 11:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U9 – Opstap U9 afd 1 BCRS O1 – DEO, BV O4 Tijdstip: zondag 12 mei 2019 10:00 Locatie: Sporthal Maaswijk Maaswijkweg 50 3207 JZ Spijkenisse
13:00 Limes, BC J5 – DEO, BV J3 (Alphe...
Limes, BC J5 – DEO, BV J3 (Alphe...
mei 12 @ 13:00 – 14:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U15 – Jeugd U15 afd 4 Limes, BC J5 – DEO, BV J3 Tijdstip: zondag 12 mei 2019 13:00 Locatie: Limeshal Kees Mustersstraat 8 2406 LK Alphen aan den...Lees meer
13:30 Asterix, BC O7 – DEO, BV O1 (Rot...
Asterix, BC O7 – DEO, BV O1 (Rot...
mei 12 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 1 Asterix, BC O7 – DEO, BV O1 Tijdstip: zondag 12 mei 2019 13:30 Locatie: Sporthal Kralingen Slaak 15 3061 CR Rotterdam
mei
17
vr
19:30 Blue Sky, BC V1 – DEO, BV V1 (Be...
Blue Sky, BC V1 – DEO, BV V1 (Be...
mei 17 @ 19:30 – 20:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 Blue Sky, BC V1 – DEO, BV V1 Tijdstip: vrijdag 17 mei 2019 19:30 Locatie: de Waard Meidoornstraat 7 2861 VJ Bergambacht
20:30 Le Credit Sportif VELO M1 – DEO,...
Le Credit Sportif VELO M1 – DEO,...
mei 17 @ 20:30 – 21:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 Le Credit Sportif VELO M1 – DEO, BV M1 Tijdstip: vrijdag 17 mei 2019 20:30 Locatie: VELO hal Noordweg 26 2291 EE Wateringen
mei
18
za
13:30 DEO, BV J2 – Silver Shuttle, BV ...
DEO, BV J2 – Silver Shuttle, BV ...
mei 18 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U17-II – Jeugd U17-II afd 5 DEO, BV J2 – Silver Shuttle, BV J2 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J3 – Merenwiek, BC J1 (N...
DEO, BV J3 – Merenwiek, BC J1 (N...
mei 18 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U15 – Jeugd U15 afd 4 DEO, BV J3 – Merenwiek, BC J1 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O2 – Nieuwkoop, BC O2 (N...
DEO, BV O2 – Nieuwkoop, BC O2 (N...
mei 18 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 3 DEO, BV O2 – Nieuwkoop, BC O2 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O4 – Quintus, BC O1 (Noo...
DEO, BV O4 – Quintus, BC O1 (Noo...
mei 18 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U9 – Opstap U9 afd 1 DEO, BV O4 – Quintus, BC O1 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
14:00 Onder Ons, BV J1 – DEO, BV J1 (D...
Onder Ons, BV J1 – DEO, BV J1 (D...
mei 18 @ 14:00 – 15:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U19-I – Jeugd U19-I afd 3 Onder Ons, BV J1 – DEO, BV J1 Tijdstip: zaterdag 18 mei 2019 14:00 Locatie: Sporthal loosduinen Groen van Prinstererlaan 500 2555 HZ...Lees meer
mei
19
zo
10:00 BBS J1 – DEO, BV J4 (Bodegraven)
BBS J1 – DEO, BV J4 (Bodegraven)
mei 19 @ 10:00 – 11:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U13 – Jeugd U13 afd 3 BBS J1 – DEO, BV J4 Tijdstip: zondag 19 mei 2019 10:00 Locatie: Sportcentrum de Kuil Sportlaan 1 2411 XD Bodegraven
10:00 Hillegom, BC O1 – DEO, BV O3 (Hi...
Hillegom, BC O1 – DEO, BV O3 (Hi...
mei 19 @ 10:00 – 11:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 Hillegom, BC O1 – DEO, BV O3 Tijdstip: zondag 19 mei 2019 10:00 Locatie: De Vosse Vosselaan 152 2181 CD Hillegom
10:30 Brielse BC O1 – DEO, BV O1 (brie...
Brielse BC O1 – DEO, BV O1 (brie...
mei 19 @ 10:30 – 11:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 1 Brielse BC O1 – DEO, BV O1 Tijdstip: zondag 19 mei 2019 10:30 Locatie: Dukdalf reede 2a 3232 CV brielle
mei
22
wo
20:00 DEO, BV M1 – TAB Fly Over, BC M2...
DEO, BV M1 – TAB Fly Over, BC M2...
mei 22 @ 20:00 – 21:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 DEO, BV M1 – TAB Fly Over, BC M2 Tijdstip: woensdag 22 mei 2019 20:00 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA...Lees meer

Deelname PIP-toernooi 2018 met de Jeugd

Vroeg in de ochtend van zaterdag 3 november begon in Berkel het BBV PIP Jeugdtoernooi. 8 kinderen van BVDEO hadden zich ingeschreven voor een dag vol leuke en spannende wedstrijden. Sommige kinderen moesten al vroeg beginnen terwijl andere meer geluk hadden en konden uitslapen. De kinderen hadden allemaal leuke wedstrijden en er zaten zelfs ook een aantal DEO Derby’s bij! Tijdens de dag bleek dat een aantal kinderen zicht hadden op een mogelijke finale plaats. Dit motiveerde ze natuurlijk om nog beter hun best te doen. En het lukte! We hebben uiteindelijk 4 prijzen in de wacht gesleept! 3 keer met de dubbel en één prijs voor de single!

Onze hoofdsponsoren

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Countdown

Jeugdkamp12/07/2019
81 dagen te gaan.

Inloggen voor leden


4   +   6   =