Evenementen

Competitieprogramma

mrt
28
do
19:15 Mix, BC V2 – DEO, BV V1 (Naaldwijk)
Mix, BC V2 – DEO, BV V1 (Naaldwijk)
mrt 28 @ 19:15 – 20:15
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 Mix, BC V2 – DEO, BV V1 Tijdstip: donderdag 28 maart 2019 19:15 Locatie: Sporthal de Pijl Bachlaan 1 2671 TJ Naaldwijk
mrt
29
vr
20:00 TAB Fly Over, BC M2 – DEO, BV M1...
TAB Fly Over, BC M2 – DEO, BV M1...
mrt 29 @ 20:00 – 21:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 TAB Fly Over, BC M2 – DEO, BV M1 Tijdstip: vrijdag 29 maart 2019 20:00 Locatie: Sporthal Rijneveen Rembrandtlaan 40 2665 XG Bleiswijk
mrt
30
za
09:00 Mix, BC J1 – DEO, BV J1 (Honsele...
Mix, BC J1 – DEO, BV J1 (Honsele...
mrt 30 @ 09:00 – 10:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U19-I – Jeugd U19-I afd 3 Mix, BC J1 – DEO, BV J1 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 09:00 Locatie: Sosefhal Strijphorst 1 2675 WN Honselersdijk
13:30 DEO, BV J2 – Ouderkerk, BC J1 (N...
DEO, BV J2 – Ouderkerk, BC J1 (N...
mrt 30 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U17-II – Jeugd U17-II afd 5 DEO, BV J2 – Ouderkerk, BC J1 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J3 – Conquesto J6 (Nootd...
DEO, BV J3 – Conquesto J6 (Nootd...
mrt 30 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U15 – Jeugd U15 afd 4 DEO, BV J3 – Conquesto J6 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O2 – ROAC, SV O1 (Nootdorp)
DEO, BV O2 – ROAC, SV O1 (Nootdorp)
mrt 30 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 3 DEO, BV O2 – ROAC, SV O1 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV O4 – Drop Shot, BC O6 (N...
DEO, BV O4 – Drop Shot, BC O6 (N...
mrt 30 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U9 – Opstap U9 afd 1 DEO, BV O4 – Drop Shot, BC O6 Tijdstip: zaterdag 30 maart 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
mrt
31
zo
09:30 Voorburg, BC O1 – DEO, BV O1 (Vo...
Voorburg, BC O1 – DEO, BV O1 (Vo...
mrt 31 @ 09:30 – 10:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 1 Voorburg, BC O1 – DEO, BV O1 Tijdstip: zondag 31 maart 2019 09:30 Locatie: Forum Kwadraat de Vliegerlaan 2-4 2272 BV Voorburg
10:00 Veglo, BC J2 – DEO, BV J4 (Leiden)
Veglo, BC J2 – DEO, BV J4 (Leiden)
mrt 31 @ 10:00 – 11:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U13 – Jeugd U13 afd 3 Veglo, BC J2 – DEO, BV J4 Tijdstip: zondag 31 maart 2019 10:00 Locatie: Rijnlands Revalidatiecentrum Wassenaarseweg 501 2333 AL Leiden
12:15 Conquesto O9 – DEO, BV O3 (Zoete...
Conquesto O9 – DEO, BV O3 (Zoete...
mrt 31 @ 12:15 – 13:15
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 Conquesto O9 – DEO, BV O3 Tijdstip: zondag 31 maart 2019 12:15 Locatie: Noord-Westerhal Buytenparklaan 6 2717 AX Zoetermeer
apr
1
ma
19:00 EVBC Vlietwijk, BV V1 – DEO, BV ...
EVBC Vlietwijk, BV V1 – DEO, BV ...
apr 1 @ 19:00 – 20:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 EVBC Vlietwijk, BV V1 – DEO, BV V1 Tijdstip: maandag 1 april 2019 19:00 Locatie: De Vliethorst Burgemeester van der Haarplein 9 2251...Lees meer
apr
5
vr
20:00 Selecta, BC M2 – DEO, BV M1 (Dor...
Selecta, BC M2 – DEO, BV M1 (Dor...
apr 5 @ 20:00 – 21:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Mannencompetitie B-Klasse – Mannen B-Klasse afd 5 Selecta, BC M2 – DEO, BV M1 Tijdstip: vrijdag 5 april 2019 20:00 Locatie: Sporthal Oranje Wit Nieuwe Noordpolderweg 5 3312 AD Dordrecht
apr
6
za
09:00 The Flying Shuttle Barendrecht J...
The Flying Shuttle Barendrecht J...
apr 6 @ 09:00 – 10:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U17-II – Jeugd U17-II afd 5 The Flying Shuttle Barendrecht J2 – DEO, BV J2 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 09:00 Locatie: Lagewei Ploegwei 3 2992 ZK Barendrecht
10:30 DEO, BV O3 – Pijnacker, BC O1 (N...
DEO, BV O3 – Pijnacker, BC O1 (N...
apr 6 @ 10:30 – 11:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 DEO, BV O3 – Pijnacker, BC O1 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 10:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J1 – Zeemeeuwen, BC de J...
DEO, BV J1 – Zeemeeuwen, BC de J...
apr 6 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U19-I – Jeugd U19-I afd 3 DEO, BV J1 – Zeemeeuwen, BC de J1 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
13:30 DEO, BV J3 – Boomgaardshoek, PBC...
DEO, BV J3 – Boomgaardshoek, PBC...
apr 6 @ 13:30 – 14:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Jeugdcompetitie U15 – Jeugd U15 afd 4 DEO, BV J3 – Boomgaardshoek, PBC J3 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 13:30 Locatie: Jan Janssen Sporthal Sportparkweg 28 2631 GA Nootdorp
14:00 Onder Ons, BV O2 – DEO, BV O2 (D...
Onder Ons, BV O2 – DEO, BV O2 (D...
apr 6 @ 14:00 – 15:00
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U19/U15 – Opstap U19/U15 afd 3 Onder Ons, BV O2 – DEO, BV O2 Tijdstip: zaterdag 6 april 2019 14:00 Locatie: Sporthal loosduinen Groen van Prinstererlaan 500 2555 HZ...Lees meer
apr
7
zo
12:15 Conquesto O10 – DEO, BV O4 (Zoet...
Conquesto O10 – DEO, BV O4 (Zoet...
apr 7 @ 12:15 – 13:15
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U9 – Opstap U9 afd 1 Conquesto O10 – DEO, BV O4 Tijdstip: zondag 7 april 2019 12:15 Locatie: Noord-Westerhal Buytenparklaan 6 2717 AX Zoetermeer
apr
11
do
20:15 Valken, De V1 – DEO, BV V1 (Valk...
Valken, De V1 – DEO, BV V1 (Valk...
apr 11 @ 20:15 – 21:15
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Vrouwencompetitie B-Klasse – Vrouwen B-Klasse afd 2 Valken, De V1 – DEO, BV V1 Tijdstip: donderdag 11 april 2019 20:15 Locatie: Het Dorpshuis Kerkweg 3 2235 BC Valkenburg ZH
apr
13
za
11:30 DKC, BC O1 – DEO, BV O3 (Den Haag)
DKC, BC O1 – DEO, BV O3 (Den Haag)
apr 13 @ 11:30 – 12:30
Voorjaarscompetities ZuidWest seizoen 2018-2019 – Opstapcompetitie U12 – Opstap U12 afd 1 DKC, BC O1 – DEO, BV O3 Tijdstip: zaterdag 13 april 2019 11:30 Locatie: Sporthal Hogeveld Panamaplein 30 2548HJ Den Haag

Wie had dat gedacht? Van ballen en banaan, naar kampioenen op de baan!

Met het openen van het bestand ‘Eerste wedstrijden clubkampioenschappen senioren 2019’ begon de spanning voor het weekend. Het was namelijk weer tijd voor de felbegeerde clubkampioenschappen van DEO.
Hoelaat zou ik moeten beginnen en wie wordt mijn eerste tegenstander?

Bij het openen van het bestand bleek al snel dat het dit jaar anders was. Waar normaalgesproken de mannen begonnen om 9 uur ’s ochtends met de heren enkels, was dit jaar de eer aan de dames. 

Na de aftrap volgde al gauw de volgende velen wedstrijden die op de planning stonden. Met de nieuw samengestelde organisatie bestaande uit, Dana, Shelley, Erwin, Roy en onze oude vertrouwde Hans, liep alles op rolletjes. De banen stonden klaar, de shuttles waren gepoetst en de sponsoren werden één voor één omgeroepen (ik weet in het vervolg wel waar ik die overheerlijke komkommers vandaan moet halen!).
Ook het helaas uitvallen van een aantal spelers, mocht de pret niet drukken. De organisatie speelde daar meteen op in en wisten de meeste spelers met uitgevallen partners, opnieuw te koppelen.

Tijdens het wachten tot je weer met nieuwe energie de baan op mocht, kon je je vermaken met de vertrouwde gezelligheid in de kantine, de spannende wedstrijden op de baan en de overheerlijke delicatessen die door de clubleden geregeld waren. Kippetjes, grillworsten en de ballen van Jor en Wilco vlogen als warme broodjes (hard of zacht) over de toonbank.

De volgende ochtend begon het feest zoals gebruikelijk opnieuw om 9 uur. Nadat na de eerste paar punten de spierpijn niet meer zo nadrukkelijk aanwezig was als dat dat bij de eerste stappen uit bed had aangevoeld, konden de wedstrijden weer vervolgd worden met volle energie.
Halve finales met standen als 25-27 werden gespeeld!

Rond 15:00 werd de eerste finale ingezet, beginnende met de dubbel. Gevolgd door de mix en afgesloten met de singels, bracht ook deze zondag weer wedstrijden om van te genieten.

Onze uiteindelijke DEO winnaars zijn geworden:

GD-B:
1e – Marjo Struijk & Guus van de Burgt
2e – Jessica van Velzen & Erwin Haverhoek

HD-B:
1e – Guus van de Burgt & Hans Rolvink
2e – Jordan Langenberg & Erwin Haverhoek

DE-B:
1e – Britt Rietbroek
2e – Nina Nieuwpoort

HE-B:
1e – Guus van de Burgt
2e – Hai Ming The

GD-A:
1e – Eveline Straaijer & Marco van Galen
2e – Wannie Horrevoets & Sander Lodewijk

DD-A:
1e – Carli Wubben & Eveline Straaijer
2e – Fenna de Koning & Sandra van Wissen

HD-A:
1e – Peter de Vreede & Marco van Galen
2e – Michel van der Sman & Andreas Pohan Simandjuntak

DE-A:
1e – Eveline Straaijer
2e – Shelley Bontje

HE-A:
1e – Marco van Galen
2e – Peter de Vreede

Na de prijsuitreiking met een mooie speech van de voorzitter en een fotoshoot van de winnaars, ging iedereen weer op huis aan. 
Maar niet voordat iedere deelnemer een mannelijke of vrouwelijke ‘DEO-shirt-dragende-douchegel’ (2in1!) in ontvangst mocht nemen om zo de ontstane sportgeuren van het afgelopen weekend van zich af te kunnen wassen.

Nu met de beentjes omhoog en op naar het volgende jaar!

Organisatie, barvrijwilligers, kippen en grillworst-halers, ballendraaiers, inkoopkrachten, baromzetters, aanmoedigers, enkelkoelers, fotograven, sponsoren, invallers, omroepers, tellers en alle andere leden, bedankt voor jullie inzet!

Onze hoofdsponsoren

Abonneer je op dit blog d.m.v. e-mail

Voer je e-mailadres in om je in te schrijven op dit blog en e-mailmeldingen te ontvangen van nieuwe berichten.

Countdown

Jeugdkamp12/07/2019
3 maanden te gaan.

Inloggen voor leden


6   +   7   =